Horoskopi për ditën e sotme, 7 korrik 2017

Dashi

Nëse arrini ta kapni në ajër mundësinë, do të keni fatin të punoni krah për krah me persona të një niveli të lartë, nga të cilët mund të mësoni shumë. Mos harroni ata që ju kanë treguar dashuri, për të ndjekur ëndrrat e lavdisë.

Demi
Planetët kërkojnë të krijojnë dyshime për gjëra për të cilat jeni të sigurt, por nuk do t’ia dalin. Do të reagoni me vendosmëri gjatë një momenti pasigurie. Do të tundoheni t’i tërhiqni përsëri vëmendjen një personi të dashur, por më pas do të hiqni dorë për shkak të sedrës.

Binjakët

Gjatë ditës, në punë do t’ju kërkohet të bëni një sakrificë të vogël që nuk do ta prisni me buzëqeshje. Duroni! Ndërkaq, Urani mik është gjithmonë i vëmendshëm për t’ju shpëtuar nga çdo pengesë që ju del gjatë punës. Do të arrini të shënoni suksese.

Gaforrja

Me Plutonin kundër mund t’ju fillojnë dyshimet dhe druajtja për të hyrë në lojë. Mos kini frikë të ndiqni rrugën që ju thotë zemra. Vazhdoni ta mbani nën kontroll bilancin tuaj ekonomik. Priten shpenzime, madje edhe të papritura.

Luani

Dëshira për të përfituar nga mundësitë e mira të dhuruara nga Mërkuri dhe Venusi, që i buzëqeshin Hënës, do të bëjë që projektet tuaja të përfundojnë me sukses, prandaj, jepini punës. Sot do të jeni në humor të mirë, do të keni dëshirë të qëndroni afër njerëzve për t’i ndihmuar ata.

Virgjëresha

Ditën e sotme mos kërkoni zgjidhjen më të thjeshtë për t’jua bërë punën më të lehtë. Kështu rrezikoni të mbeteni pa gjë. Mos e ekzagjeroni me kritika, nëse një koleg nuk ka qenë në lartësinë e duhur të pritshmërive. Më mirë përpiquni ta ndihmoni.

Peshorja

Jupiteri në qiellin tuaj u buzëqesh Hënës dhe Diellit. Sot do të jeni optimistë, dhe do t’ia dilni të merrni çdo gjë që doni me angazhim minimal. Potenciali krijues është në nivelet më të larta.

Akrepi

Duke qëndruar afër një bashkëpunëtori që ka zakon të flasë pak si shumë, ka rrezik që ai të përhapë fjalë jo shumë të mira për ju. Mund t’i kërkoni këshillë kujt të doni, por mos lejoni të ndikoheni për zgjedhje që kanë të bëjnë me fushën e dashurisë.

Shigjetari

Me Plutonin dashamirës dhe ogurmirë, nuk është koha t’i lini gjërat për më vonë. Shikoni thellë brenda vetes dhe përballuni me sqarimet e nevojshme me partnerin. Dëshira juaj për të jetuar i lirë do të gjejë mbështetje te një mik i dashur.

Bricjapi

Fronti i dashurisë, me Venusin armiqësor, do të jetë pak i dobësuar. Shumë mendime, shumë ftohtësi, shumë vetëkontroll, shumë të larguar. Nëse do të arrini të ndërthurni fantazinë me sensin praktik, do të arrini një qëllim të cilit ia keni vënë syrin shumë kohë përpara.

Ujori

Një projekt i çuar përpara me zgjuarsi do të japë rezultatin e pritur. Nuk ju mbetet veçse të vazhdoni përpara me personat që keni zgjedhur në veprimtarinë e ndërmarrë. Ditën e sotme bëni gjithçka që të mos lëndoni ata persona që i doni vërtet.

Peshqit

Keni një këndvështrim të idealizuar të raportit në çift. Por kujdes: duke zgjedhur një dashuri të pamundur, mund të harroni gjërat e bukura që keni pranë vetes. Do të keni shumë ide pjellore, madje edhe aftësinë praktike për t’i zbatuar ato.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme