Horoskopi për ditën e sotme, e premte 16 dhjetor 2016

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 16 dhjetor 2016

Dashi – Dite e sotme nuk do jete aspak pasionante për juve qe jeni ne një lidhje. Për shume gjera madje nuk do merreni vesh dhe mund te keni debate te zjarrta. Beqaret për fat te mire do marrin deklarata te forta dashurie dhe jeta do ju ndryshoje menjëherë. Ne planin financiar nuk do arrini dot ta mbani ekuilibrin edhe pse do mundoheni gjithë kohës. Beni edhe pak durim.

Demi – Beni kujdes nga Plutoni gjate kësaj dite, i cili mund te sjelle debate dhe mosmarrëveshje ne jetën tuaj ne çift. Mundohuni te tregoheni gjithë kohës realiste dhe te kuptueshëm. Beqaret nuk do ndihen ende gati për te FIlluar lidhje, por njëherë për njëherë do pranojnë te kenë vetëm miqësi me ata qe do njohin. Për FInancat do jete dite disi me e begate.

Binjakët – Do i qëndroni gjithë kohës besnike partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe marrëdhënia me partnerin ka për te qene e jashtëzakonshme. Beqaret nuk do jene me fat ne dashuri kështu qe edhe për disa kohe do vazhdojnë te jetojnë te vetmuar. Ne planin FInanciar situata do jete me e mire se disa dite me pare, por kjo nuk do te thotë qe për këtë arsye te kryeni shpenzime te ekzagjeruara.

Gaforrja – Dite e mrekullueshme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do merreni vesh për çdo gjë me atë qe keni ne krah dhe do ndiheni gati te bëni plane për te ardhmen. Beqaret nuk do jene ne humorin e duhur për te joshur dhe do humbasin mundësi te shkëlqyera. Financat nuk do jene te mira për te gjithë prandaj çdo hap duhet ta hidhni me kujdes dhe maturi.

Luani – Tensioni dhe problemet do mbizotërojnë gjate gjithë kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Shpesh do ndiheni keq dhe mund te doni te shkëputeni nga gjithçka. Beqareve do ju ndodhe diçka e papritur qe do ua ndryshoje jetën përgjithmonë. Ne planin FInanciar do dini si t’i menaxhoni te ardhurat tuaja ne çdo moment dhe gjendja do FIlloje te stabilizohet.

Virgjëresha – Yjet do e mbrojnë ne çdo moment jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe mes jush dhe partnerit nuk do ndodhe asgjë e keqe. Ne mbrëmje madje mund te kaloni edhe disa çaste romantike. Beqaret nuk do jene aspak ne ankth sepse për ta me e rëndësishme sesa krijimi i një lidhjeje është qetësia shpirtërore. Financat nuk do i mbani dot te stabilizuara.

Peshorja – Do kënaqeni gjate gjithë kohës sot ju te dashuruarit sepse partneri do ua beje çdo moment fantastik. Surprizat nuk do kenë te ndalur për asnjë moment. Beqaret do jene mjaft kërkues dhe nuk do arrijnë dot te gjejnë një person qe do i përmbushë te gjitha kërkesat. Buxheti do vazhdoje ende te jete delikat. Kujdes me çdo shpenzim qe do kryeni.

Akrepi – Do ndiheni plotësisht te lire sot ju te dashuruarit dhe do bëni atë qe do mendoni me te arsyeshme. Partneri do jete gati te beje çdo gjë qe do i propozoni vetëm qe te ndihet sa me mire. Beqaret do bëjnë mire te mos ndërmarrin shume rreziqe vetëm për te krijuar lidhje.

Shigjetari – Dite plotësisht e qete dhe pa probleme do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do keni as problemin me te vogël me partnerin dhe mund t’i zgjidhni edhe disa hatërmbetje te se shkuarës. Beqaret nuk do ndihen mire dhe do preferojnë te qëndrojnë edhe pak kohe vetëm. Buxheti nuk do jete i keq, megjithatë duket t’i bëni me kujdes llogarite para se te kryeni çdo shpenzim.

Bricjapi – Lidhja juaj me partnerin do ketë me shume rëndësi se çdo gjë tjetër gjate kësaj dite. Ne çdo moment do mendoni si ta krijoni surpriza dhe si te emocionoheni. Beqaret do jene te logjikshëm, te këndshëm dhe joshës. Sot kane për ta gjetur personin me te përshtatshëm.

Ujori – Dite e mbushur me çaste te këndshme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni te përmbushur ne krahët e partnerit tuaj. Beqaret do jene te paqarte ne mendime dhe nuk do guxojnë te hedhin hapa. Shume shpejt edhe për ta do ndodhin gjera fantastike. Te ardhurat do mbeten te kënaqshme. Lejojini vetes edhe ndonjë shpenzim me tepër se zakonisht.

Peshqit –  Dite e shkëlqyer do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni shpesh si neper ëndrra nga te cilat nuk do doni te zgjoheni. Beqaret nuk do kenë aspak druajte dhe do joshin këdo qe do ju pëlqejë. Disa do jene më me fat se te tjerët. Ne planin FInanciar nuk do keni për çfarë te qaheni pasi gjendja do mbetet gjithë kohës e mire dhe pa problem

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme