Hoti krenohet se është teknokrat (VIDEO)

Kandidati për kryeministër nga koalicioni, LDK-AKR, Avdullah Hoti, ishte sot në Ferizaj e Viti.

Atje, ai premtoi punësim për të rinjtë, rritje të buxhetit, ushtri dhe liberalizim të vizave.

Kronikë nga Besnik Tahiri.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme