Hyn në det, vdes nga sulmi në zemër 27 vjeçari

Trupi i pajetë i një 27-vjeçari nga Fieri, u gjet sot në brigjet e plazhit të Semanit. Nga policia konfirmohet se bëhet fjalë për Artur Beqirajn, banues në fshatin Qenas të Fierit. Nga banorët dhe nga policia mësohet se i riu kishte hyrë në det për t’u larë dhe për shkak të një ataku kardiak ai humbi jetën. Trupi i pajetë u është dorëzuar familjarëve, ndërsa edhe mjekët konfirmuan si shkak atakun në zemër.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme