Blen biçikletën nga fëmija 20 euro, arrestohet

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Vitomiricë, ankuesi mashkull shqiptar ka raportuar se një i dyshuar mashkull shqiptar, shtetas i Shqipërisë e ka mashtruar djalin e tij viktimën e moshës së mitur dhe nga i njëjti i ka marrë një biçikletë për 20 euro.

Në njoftim të Policisë thuhet se njësiti policor ka identifikuar dhe arrestuar të dyshuarin dhe me urdhër të prokurorit i njëjti dërgohet në mbajtje.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme