I bën kamerën e fshehur të dashurit të saj, por gjërat shkojnë keq për të (Foto/Video)

Një zeshkane e bukur mori një iniciativë interesante që t’i bëjë të dashurit të saj një kamerë të fshehur

Gruaja e njohur si Jen, e dashura e Ryan Hamilton kishte vendosur që kamerën e fshehur t’a bënte kinse ajo kishte bërë vetëvrajse, shkruan The Sun, transmeton lajmi.net.

Mirëpo nuk shkoi ashtu siç e kishte menduar ajo, pasi që në fund ishte ajo që u lëndua nga kjo kamerë e fshehur.

Ajo kishte vendosur lëng të kuq në trupin e saj, dhe poshtë e kishte lënë thikën e saj, për të menduar i dashuri i saj, që kjo ka bërë vetëvrasje.

Me tu futur në dhomë, i dashuri e sheh dhe vrapon t’a marrë atë dhe ta dërgojë në një vend tjetër, mirëpo gjatë bartjes së saj, i dashuri u tregua i pakujdesshëm, duke e goditur prapanicën e saj në një cep të një tavoline dhe duke i bërë një shenjë në trupin e saj.

Ajo nga kjo goditje nuk mundi më të qënrdojë ashtu dhe menjëherë u zgjua dhe i tregoi që është kamera e fshehur. /Lajmi.net/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme