I vdiq gruaja, ja çfarë bëri ai për nder të saj (FOTO)

Kur Janet Howes vdiq papritur 17 vite më parë, burri i saj i devotshëm Winston vendosi të krijonte diçka për nder të saj.

Bujku mbolli mijëra pemë në fushën mbrapa shtëpisë së tij në Angli – por la një zonë në formë zemre në mes, të drejtuar nga shtëpia e fëmijërisë së gruas së tij.

Dhe siç tregojnë fotografitë më poshtë, gjesti i tij romantik tani ka marrë formë të përsosur pas rritjes së pemëve, transmeton Gazeta Express.

Tani kjo është një oazë në të cilën Winston ulet dhe kalon kohën e tij duke e kujtuar atë.

1

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme