Idrizi: Ora e bardhë për Çamërinë dhe padrejtësitë shekullore sapo trokiti

Lajm i madh erdhi, ora e bardhë per Çamērine dhe padrejtesitë shekullore sapo trokiti….

Komisioneri Hahn i kërkon zyrtarisht Greqinë te trajtojë çështjen çame ne kuadër te axhendes së çështjeve të pazgjidhura mes dy vendeve.
Kam përsëritur pa u lodhur se çështja çame është aq afër sa ne punojmë çdo ditë.

Një punë e palodhur, sakrifica dhe dashuri për kauzën tonë të rikthimit të dinjitetit të popullsise martire çame sot solli futjen zyrtare të çështjes ne axhendën zyrtare të BE.

Faleminderit te gjithëve. Fitorja jonë e rradhës. Ne nuk do harrojmë kurrë!!!… kështu ka shkruar kryetari i PDIU, Shpëtim Idrizi në rrjetin e tij social.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme