“Ik se je plakur shumë”, Rama-komentuesit: S’po konkuroj për Miss

Pavarësisht angazhimit në fushatë elektorale, kryeministriEdi Rama gjithmonë e gjen kohën për të replikuar me ndjekësit e tij në Facebook që gjithmonë janë aktivë.

Një ndjekës i shkruan kryeministrit Edi Rama që të mos merret më me polikë se është plakur shumë në këto 4 vite të qeverisjes.

Ndërkohë kryeministri me ironi i është përgjigjur duke i thënë se nuk po konkurron për MissShqipëria.

Komentuesi: Ik se na hape barkun mos dil me se je plakur shume me kto kater vjet . Pale do dhe 4 te tjera ti vete për lesh fare.

Rama: Hahaha jam thinjur po, normal, eshte pune qe te nxjerr thinjat kjo, dihet! Por nuk kuptoj cfare te duhet ty plakja ime se une nuk po konkuroj per miss Shqiperia, ndersa ti qe jeton edhe ne vend te zhvilluar, edukaten mos e ler mbrapa se duhet, per ty e sidomos per femijen tend.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme