Iljasa Salihu: Kush do t’ia jep shkelmin e fundit të keqes në Maqedoni?

“E kuptoj, tani është koha e mëtuesve të pushtetit, ndaj publicistët duhet të heshtin në këtë periudhë, por jo tërësisht. Sidoqoftë, është mirë që opozita të merret vetëm me pushtetin keqbërës dhe të ofrojë të paktën zgjidhje teorike ndaj shumë problemeve, zgjidhje që do të jetë bindëse për shoqërinë. Askujt nuk i intereson se cila parti opozitare është më e forta, por cila do të jetë ajo që do t’ia jep shkelmin e fundit asaj që e shkërmoqi shoqërinë tonë”, ka shkruar publicisti Iljasa Salihu lidhur me situatën aktuale politike në Maqedoni në prag të zgjedhjeve të 11 dhjetorit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme