Incident tek ‘Qafa’ në Prishtinë, ndërhyn edhe policia

Sot pasdite tek ‘Qafa’ në Prishtinë ka ndodhur një incident ndërmjet vozitësve të kombave ilegalë dhe shoferit të një autobusi, për çka ka reaguar edhe policia.

Në disa fotografi të siguruara nga Periskopi shihet se si policia po tërhiqte një person i cili nga pjesa lartë ishte i zhveshur.

Bëhet e ditur se rruga në atë pjesë është bllokuar fare.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme