Inspektorati policor: Kemi ftuar për intervistim policë të dyshuar për disa vepra penale

Inspektorati Policor i Kosovës (IPK) në bashkëpunim me Prokurorinë e Shtetit, pas një hetimi disa mujor është duke zhvilluar sot një operacion të gjerë lidhur me këtë hetim.

Në kuadër të këtij hetimi në Inspektoratin Policor janë ftuar për intervistim disa zyrtarë policorë të dyshuar për disa vepra penale.

Inspektorati Policor i Kosovës dhe Prokuroria e Shtetit do të organizojnë sot pasdite  një konferencë të jashtëzakonshme ku do të shpalosen detajet e këtij hetimi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme