iPhone 8, kulmi i teknologjisë së celularëve (Foto/Video)

Apple po punon për të krijuar konceptin e ri të iPhone 8. Seria e re e iPhonit pritet të jetë kulmi i teknologjisë në botën e celularëve.

Njohja e fytyrës së përdoruesit do të jetë vetëm një nga cilësitë e këtij produkti.

iPhone 8, kulmi i teknologjisë së celularëve (Foto/Video)

Butoni prekës do të largohet tërësisht ndërsa pjesa e jashtme thuhet se do të jetë me një dizajn çeliku e jo alumini.

Kamera pritet të jetë tejet e sofistikuar me 3D, xhami do të përmirësohet dukshëm me Oled të lakuar, modelet do të jenë 5 inç dhe 5.8 inç ndërsa pjesë anësore do të jetë e lakuar.

Poashtu për herë të parë iPhone do të dal me produktin e saj me ngjyrë komplet të bardhë./Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme