Irani: Do t’u përgjigjemi atyre që hapin hapësirat për sulmet e Izraelit

“Vendet që hapin hapësirën e tyre ajrore dhe tokësore për Izraelin për të sulmuar Iranin do të marrin përgjigjen tonë vendimtare”, tha ministri iranian Ashtiyani.

Ministri i Mbrojtjes i Iranit, Mohammad Reza Ashtiyani, deklaroi se do t’u përgjigjen me vendosmëri vendeve që hapin hapësirën e tyre ajrore dhe tokësore për Izraelin për të sulmuar Iranin.

“Vendet që hapin hapësirën e tyre ajrore dhe tokësore për Izraelin për të sulmuar Iranin do të marrin përgjigjen tonë vendimtare”, tha ministri iranian Ashtiyani.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme