Ish gruaja e Stresit shfaqet pa të brendshme dhe po duket e zjarrtë

Kejsi dhe Stresi kanë qenë një nder çiftet më të komentuar në Big Brother Vip Kosova 1.

Ishte Stresi ai i cili vazhdimisht kërkonte nga Keisi që të vijë e ta vizitonte, por një gjë e tillë nuk u bë, përveç nje video që i kishte dërguar Keisi duke i uruar fitore, shkruan InfoKosova.

Keisi vazhdon të marr vëmendje të madhe.

Ajo së fundi u shfaq pa te brendshme dhe po duket mjafte bukur.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme