Ja kë votuan shqiptarët për të larguar sonte nga Big Brother

Të nominuarit e kësaj javë në Big Brother VIP ishin Armaldo, Luizi, Efi dhe Xhonatan.

Dje u publikua një sondazh ku patët mundësinë të votonit për banorin që dëshironi të largohet dhe sipas votave Xhoni do largohet sonte.

Xhonatani ka marrë 86% të votave dhe pas tij vjen Maestro me 8% dhe Luizi me Efin me 3% secili.

E befasi ka qenë Efi e cila ka marrë mbështetje të barabartë me Luizin për të qëndruar në shtëpinë me të famshme në Shqipëri.

Rezultati:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme