Ja përse duhet ta refuzoni gjithmonë akullin në bare dhe restorante

Nëse kamarieri ju pyet në bar ose restorant nëse e doni akullin, bëni mirë që ta refuzoni.

Përdoruesit e Reddit, që punojnë në restorante dhe bare, thonë se akulli që u hidhet në pije është i mbushur me baktere të rrezikshme.

Arsyeja?

Makineria e akullit është e fundit që pastrohet.

Në një foto mund të shihet se çfarë është nxjerrë nga një makineri akulli pas pastrimit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme