Ja se si BMW i shkatërron veturat e pa shitura [VIDEO]

Sakte.net /  E martë, 11 Tetor 2016  –  12:55

Është e dhimbshme kur shikon këto vetura të reja të shkatërrohen.

 

BMW ka një fabrikë ky shkatërrohen dhe riciklohen veturat e pa shitura, ato me defekte, veturat e kthyera apo të ndërruara me vetura të reja apo edhe vetura të cilat për ndonjë arsye duhet të shkatërrohen, transmeton Express. Në videon e mëposhtme, mund të shihni kujdesin ndaj ambientit dhe precizitetin e inxhinierisë gjermane.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme