Ja si duket Kuvendi pas sulmit, Njësia Speciale qëndron ende në vendin e ngjarjes

Pas sulmit të mbrëmshëm drejt objektit të Kuvendit të Kosovës, forcat e sigurisë vazhdojnë të qëndrojnë edhe në orët e para të mëngjesit në këtë pjesë, transmeton Indeksonline.

Nga sulmi, në muret e Kuvendit shihen shenjat e mbetura me ngjyrë të zezë, derisa rrugët përreth janë të hapura për qarkullim për qytetarët dhe veturat./Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme