Ja si duket vetura që kishte qëndruar 28 vjet në fund të lumit [VIDEO]

E hënë, 31 Tetor 2016 – Sakte.net

Kjo veturë ishte vjedhur para 28 vjetësh, kohë në të cilën mendohet që është fundosur në lum.

Falë projektit “Lumenj të Pastër” në Methuen, Massachusetts, një veturë e zhdukur para 28 vjetësh është nxjerrë nga fundi i lumit Merrimack, transmeton Express. Bëhet fjalë për një veturë Nissan Sentra të vitit 1986.

Çfarë është interesante, përveç veturës, e cila ishte deformuar shumë, është fakti se në këtë lum tashmë janë nxjerrë gjashtë vetura dhe pritet të nxirren edhe 20 të tjera, të cilat janë të fundosura

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme