Ja si ka vdekur Ergi dhe shoku i tij, pamje të pa para nga aksidenti (Video)

Mjaftë i ri në moshë, në kulmin e karrierës, këngëtari Ergi Dini vetëm 22 vjeç, u nda nga jeta në një aksident tragjik me motor, mbrëmjen e 21 nëntorit në Tiranë, bashkë me shokun e tij Klejdi Halili 21 vjeç.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme