Jahjaga uron qytetarët për festën e Kurban Bajramit

Sakte.net / 12 Shtator 2016 / 11:01

Ish-presidentja e vendit, Atifete Jahjaga ka uruar qytetarët e vendit me rastin e festës së Kurban Bajramit.

“Uroj që në shtëpitë tona të mbizotërojë dashuria, paqja, dhe harmonia. Në këtë Kurban Bajram, uroj që të bëhëmi më solidarë me ata në nevojë dhe më tolerantë ndaj atyre që janë ndryshe. Le t’i kultivojmë këto vlera të shoqërisë sonë për një të ardhme të përbashkët më të mirë. Shpresoj që Zoti të dëgjojë lutjet tona dhe të na ndihmojë në përmirësimin e marrëdhënieve ndërnjerëzore në tokë”, thuhet në urim. /Telegrafi/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme