“Jam e lumtur edhe po fitove ti”

“Jam e lumtur edhe po fitove ti”, Paqe mes Efit dhe Luizit

Pavarësisht debateve të ashpra që u zhvilluan gjatë spektaklit të djeshëm mes Luizit dhe Efit, duket se miqësia e tyre nuk përfundoi në të vërtetë ashtu si ata deklaruan.

Teksa kërcenin, Efi i tha Luizit se do të ishte shumë e lumtur nësen e fiton ai këtë Big Brother.

Ai i kërkoi asaj mos të mërzitej me të për faktin që i përmendi “Përputhen” dhe se e ka dashur me gjithë shpirt të ishte në finale, e më pas e përqafoi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme