“Je suis Haradinaj”: Shqiptari shkel me këmbë flamurin serb para ambasadës franceze (Foto)

Ky shqiptar ka zgjedhur këtë mënyrë për të protestuar dhe kërkuar lirimin e ish-komandantit të UÇK-së, Ramush Haradinaj.

Teksa qëndron përpara ambasadës Franceze në Tiranë, Leonard Dedej ka shkelur me këmbë flamurin serb, ndërsa mban në duar flamurin francez, ku shkruhet: Je suis Haradinaj (Unë jam Haradinaj). /Panorama

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme