Jesus do t’i nënshtrohet operimit në gju

Gabriel Jesus do t’i nënshtrohet një operimi në gju dhe pritet të mungojë disa muaj.

Lajmin e bëri të ditur vetë klubi i Arsenalit, përmes një njoftimi në faqen zyrtare.

Futbollisti u dëmtua në ndeshjen ndaj Kamerunit, për çka iu desh menjëherë ta linte lojën.

Mbetet të shihet nëse Arsenali do të veprojë në lidhje me këtë situatë.

Tash për tash nuk po flitet për afrim të ndonjë sulmuesi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme