Jon Harrison kërkon ndihmën e premtuar nga Labinot Tahiri

Jon Harrison, ish-ushtari britanik i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës i ka shkruar këngëtarit dhe tash njeriut që i ka hyrë politikës Labinot Tahirit.

Ai ka kërkuar nga Tahiri që ta mbaj premtimin për paratë që i ka thënë se do të ja jap për shërimin e tij, njofton Klan Kosova.

Harrison vuan nga një sëmundja e rëndë dhe atij i duhet një shumë e konsiderueshme parash për të tejkaluar këtë fazë.

Ky është postimi i Harrison.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme