Jonida pak para lindjes bën paraqitjen më të ëmbël

Jonida Vokshi poston foto nga ditët e fundit të pritjes së ëmbël.

Moderatorja e Big Brother VIP Kosova, Jonida Vokshi është në pritje të fëmijës së saj të dytë.

Ajo në profilin e saj në Instagram ka postuar pamje teksa ishte duke realizuar një fotosesion.

Në foto ajo shihet e veshur me bikini ngjyrë të bardhë dhe me plotë buzëqeshje në fytyrë.

Kujtojmë se ajo do të sjell në jetë fëmijën e dytë, djalë, ndërsa ajo është bërë nënë për herë të parë para tre viteve, Emi, me partnerin e saj, Besnik Krapi

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme