Ju kujtohet kur Obama harroi ta përshëndeste ushtarin

Ish-Presidenti i SHBA-së, Barak Obama, padyshim se është duke iu munguar shumicës së amerikanëve, për shkak të asaj se si ishte ai.

 

Për amerikanët, Obama mbetet presidenti më i mirë dhe më ‘xhentëlmen’ i kohës moderne.

Dhe në një video të publikuar në YouTube gjatë kohës sa ai ishte president, tregohet më së miri sjellja dhe respekti i tij ndaj të tjerëve, transmeton Gazeta Express.

Ai gjatë një udhëtimi me helikopterin presidencial kishte harruar ta përshëndeste ushtarin që e priste në hyrje të helikopterit por kur e kuptoi se kishte harruar, ai bëri gjestin më të mirë.

Shikojeni videon:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme