Ka vdekur nëna e heroit Agim Ramadani

Sakte.net / 12 Shtator 2016 / 10:28

Përmes një postimi në rrjetin social facebook gruaja e Heroit Agim Ramadani Shukrije Ramadani ka bërë të ditur se ka vdekur nëna Fetije Ramadani :

Postimi i plot:

Sot na iku nëna më e dashur,më e dhembshme,më e afërt dhe më e ëmbël .Ajo kurr sna e duroi lotin,e sot për këtë festê bajrami na bëri me lot.Sot mbeta pa vjehrrën që më së miri ma kuptoi dhembjen dhe dashurinė për njeriun e zemrës.Njeriun që më ipte arsye ta vizitoja më shpesh Kosoven.U prehsh në paqe engjulli ynë, të lakmoj që do të takosh dashuritë tua!

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme