Kërcënohet me jetë Aleksandar Vuçiç

E shtune, 05 Nentor 2016 –  Sakte.net  /

Armët e gjetura pranë shtëpisë së kryeministrit Aleksader Vuçiç para disa ditësh , tani kanë marrë një kuptim të veçantë pasi pretendohet se ai është kërcënuar dhe jeta e tij është në rrezik.

Kështu ka thënë paraardhësi i tij, sot zëvendëskryeministër e Ministër i Punëve të Jashtme, Ivica Daçiç.

Vuçiçit i është dërguar mesazh se e ka jetën në rrezik.
Në fund të fundit, për shkak të dështimitshërbimeve të sigurisë u vra Zoran Gjjinxhiç. Çështja është shumë serioze dhe e rëndë, duhet të përcaktohet përgjegjësia”, ka shtuar më tej Daçiq./albeu.com/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme