Kështu duken pesënjakët shqiptarë pas 20 viteve (Foto)

Të gjithë i mbajnë mend pesë binjakët të cilët i lindi nëna kosovare para 20 vitesh

Arjeta, Xheneta, Kushtrimi, Kastrioti dhe Kreshniku janë pesënjakët që lindën nga nëna kosovare para 20 vitesh në një nga spitalet në Beograd.

Ata u rritën në Prishtinë, nën kujdesin e prindërve dhe gjyshes.

Kur ata mbushën 13 vite nëna e tyre ndërroi jetë, pastaj ata mbetën nën kujdesin e familjarëve të tjerë shkruan sovrani.info.

Shkollën fillore e përfunduan në shkollën ”Dardania” në Prishtinë, për të vazhduar shkollimin në gjimnazin ”Xhevdet Doda”

auto_5551472121162

Tashmë Arjeta, Xheneta, Kushtrimi, Kastrioti dhe Kreshniku kanë mbushur 20 vite dhe janë të lidhur shumë me njëri-tjetrin.

Lindja e tyre para dy dekadave i emocionoi të gjithë të afërmit dhe të gjithë ata që u njohën me fotografinë e këtyre pesënjakëve pasi lindën.

auto_5njak1472121164

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme