Donald Trump ishte me një femër tjetër kur filloi ta pëlqente Melania

E enjte, 25 Gusht 2016 11:19  Sakte.net

Paolo Zampolli, një sipërmarrës mode dhe ish-menaxher i Melanie Trump, ka treguar historinë e njohjes së këtyre të fundit.

Ai thotë se Trump e ka takuar Melanie në një festë, ndërsa shoqërohej nga një tjetër femër.

Sipas tij, sapo shkoi në tualet femra me të cilën kishte ardhur në festë, ai i kërkoi numrin Melanie, e cila e kishte tërhequr sapo e pa.

Por, kjo e fundit nuk ia kishte dhënë numrin, dhe i kishte kërkuar numrin e tij, Donald Trump.

“Pas disa javësh, në mënyrë të papritur ata vijnë të dy bashkë në shtëpinë time, gjatë një feste.

Melanie e kishte marrë në telefon dhe ata ishin lidhur”, tregon Zampolli.

Pak më vonë ata u martuan dhe në dasëm ishin të ftuar edhe Clintonët, që sot janë rivalët e Trump./tema/.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme