Këto janë dallimet në çmime në Ulqin dhe Durrës (FOTO)

Ulqini dhe Durrësi pritet të jenë përsëri destinacionet më të frekuentuara bregdetare për kosovarët. Jo vetëm shteti dhe cilësia i bëjnë që të dallojnë dy plazhet e njohura.

Diferenca në çmim duket të jetë goxha e madhe mes dy vendeve turistike.

Përderisa në Ulqin një çadër me dy shtretër plazhi kushton nga 7 deri në 10 euro, në Durrës çmimi sillet nga 2 deri në 4 euro. Indeksonline

19396877-1172777419534132-6916742505679477100-n-1

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme