Këto janë temat që do të bisedojnë Trump dhe Putin

Kremlini zyrtarë pret që temat kryesore në takimin e presidentit rus dhe atij amerikan, Vladimir Putin dhe Donald Trump, në takimin e tyre gjatë samitit të G20 në Hamburg të jenë situata në Siri dhe Ukrainë si dhe luftën kundër terrorizmit, tha zëvendës presidenti rus Yuri Ushakov, raporton Tanjug, transmeton Periskopi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme