Khattabi e merr një hap të rëndësishëm, niset drejt Arabisë Saudite

Pas pranimit të fesë dhe lenies së muzikës, Feeo e merr një hap të rëndësishëm, niset drejt Arabisë Saudite

Fero është në mesin e besimtarëve myslimanë që ka vendosur të niset drejt Arabisë Saudite.

Ditën e sotme publikoi video duke hipur në aeroplan teksa shihet bashkë me miqtë e tij.

Këtë rrugë e mori për të kryer pelegrinazhin në Mekë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme