Khattabi pendohet qe i kërkoi rikthimin Arbenitës, merr vendim drastik!

Khattabi fshin kërkim-faljen për Arbenitën

Para pak ditësh, Fero postoi një foto krah ish-gruas së tij Arbenita Ismajlit.

Poshtë saj, ish-reperi i kërkoi falje modeles për çdo gjë, madje edhe i lutej të riktheheshin bashkë.

Postimi mori mijëra pëlqime dhe u duartrokit nga të famshëm dhe ndjekësit e tij.

Megjithatë, Arbenita e injoroi, të paktën publikisht duke vazhduar jetën e saj.

Ajo postonte vazhdimisht rutinën e saj, si palestër dhe puna si modele.

Kjo ka bërë që reperi ta fshijë postimin.

Sot, në profilin e tij postimi nuk ekziston më.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme