Kiara më në fund zbulon haptas barkun e fryrë, kaq hije i paska që po bëhet nënë

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura në shqiptari.

Bukuroshja është shumë e përfolur si për jetën e saj profesionale, ashtu edhe për atë private, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur me një fustan të zi, ku i është vërejtur edhe barku i fryrë i cili po i ka shumë hije./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme