Kiara shkon në vendlindjen e Luizit, gratë e fasonerisë “çmenden” për të bërë foto me moderatoren

“Nuse në Shkodër”, Kiara shkon në vendlindjen e Luizit, gratë e fasonerisë “çmenden” për të bërë foto me moderatoren.

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli pas përfundimit të “Big Brother Vip” janë çifti më i komentuar në showbizin shqiptar.

Ditën e sotme Luizi dhe Kiara ndodhen në vendlindjen e këngëtarit, në Shkodër, aty ku banon dhe familja e tij.

Në rrjetet sociale po qarkullojnë disa foto dhe video ku moderatorja shfaqet në fasoneri , ndërsa të gjitha gratë dëshirojnë që të bëjnë foto me të.

Ndërkohë Luizi, ka postuar në InstaStory një foto me disa fëmijë të vegjël, ku shfaqet në një shkollë dhe në mbishkrimin e fotos shkruan: “Me çapaçulat Ju dua fort”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme