Kjo është banorja qe përfundimisht u largua nga shtëpia BBV Albania

Antoneta Koci lë shtëpinë e Big Brother VIP Albania

Pavarësisht daljes së papritur të Olta Gixharit, televotimi për të larguar konkurrentët në nominim ka vazhduar.

Mes Qetsorit, Keisit dhe Antonetës, kjo e fundit ka lënë përfundimisht shtëpinë.

Koci ka pak javë që ka hyrë brenda, ndërsa herë pas here ka krijuar edhe debate me konkurrentët e tjera.

Ish-konkurrentja e “Përputhen” u largua nga shtëpia duke heq dorë po ashtu edhe nga çmimi i madh.

Ndërkaq, Olta pak më parë kërkoi me vetë-dëshirë që të largohej nga spektakli për shkak të gjendjes së rënduar emocionale.

Ajo tha se prej kohësh e ka menduar këtë dhe se me këto 100 ditë e ka fituar Big Brotherin e saj.

Sonte (e shtunë) mes tjerash në shtëpi do të futen katër konkurrentë që janë larguar më parë nga gara.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme