Kjo është bashkëshortja e ‘Molerit’ (Foto)

  • Shpetim Desku, shoëmani dhe aktori i njohur ka festuar 9 vjet bashkë me bashkëshorten e tij.

    Ai me këtë rast ka publikuar një foto me bashkëshorten dhe ka bashkangjitur disa fjalë me mjaft shumë kuptim, shkruan GazetaBlic.

    “9 vite sakrifice , pune, perkushtim, shume sms, shume pytje, pergjigje..Vazhdojme me dashuri edhe shume vite tjera.

  • Image result for shpetim desku

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme