Kjo është gjendja shëndetsore e legjendës së boksit Aziz Salihu(FOTO)

Sakte.net /e enjte, 08 Shtator 2016  / 16:19 

Postimi i plot nga Fatmir Makolli:

Delegacioni i KOK ishte ne vizite te Aziz Salihu i cili eshte ne proces te sherimit nen perkujdesjen e mjekeve turq dhe familjes se perkushtuar!
Kampioni pershendet popullin i cili perhere e ka mbeshtetur e sidomos sportistet e Kosoves dhe premton se shume shpejt do te jete ne mesin e tyre!

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme