Kjo është pavarësia e dytë e Kosovës, kësaj here nga Shqipëria

E premte, 21 Tetor 2016  –  Sakte.net

Ish-deputeti i Partisë Socialiste të Shqipërisë Ben Blushi ka shkruar në një postim në llogarinë e tij në Facebook se Kosova sot është plotësisht e pavarur nga Serbia, por është duke fituar edhe një pavarësi të dytë, atë ndaj Shqipërisë.

“Kosova është sot plotësisht e pavarur nga Serbia. Por me sa duket nuk i kanë mbaruar problemet. Kur shoh debatet e ditëve të fundit mendoj se ka hyrë në një shteg të panjohur dhe të papritur që pa dyshim do ta zgjidhe pa armë pa viktima dhe pa gjak por me art me muzikë dhe me sport”

“Kjo është Pavaresia e Dyte e Kosovës ose ndryshe Pavarësia e Kosovës nga Shqipëria”, ka shkruar ai, transmeton Klan Kosova.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme