Kjo foto ka prekur zemrat e mijëra njerëzve (Foto)

Sakte.net / e Hënë 19 Shtator / 10:10

Kjo është një nga fotot që ka prekur zemrat e mijëra lexuesve. Një foto mjaft e dhimbshme, e publikuar nga një nënë britanike në Facebook, Julie Apicella.

Gruaja ka publikuar foton e bërë në shtator të 2015, ku vajza e saj e sëmurë me kancer niste shkollën, dhe një tjetër foto të shtatorit 2016, ku vajza nuk është më, sepse e humbi betejën e saj me sëmundjen e keqe.

“Imagjinoni nëse dita juaj e parë e shkollës për këtë vit të ishte e fundit që do të fotografoje”, shkruan nëna në postimin e saj të gjatë.

Vogëlushja Emily u largua nga jeta më 14 dhjetor 2015, në moshën 8- vjeçare. Tre vitet e fundit të jetës i kaloi duke luftuar kundër kancerit në veshka. /tvklan.al

Image

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme