Kjo pije shkrin dhjamin brenda natës

Procesi i detiksifikimit është i një rëndësie vitale për trupin.

Ai eliminon toksinat nga trupi dhe mundëson abonimin e duhur të ushqyesve nga ushqimi.

Kjo që thamë më sipër, mund të arrihet nëpërmjet një pije që mund ta përgatisni vetë.

Kjo pije eliminon kilogramët e tepërt brenda natës.

Përbërësit: ½ limon
1 trangull 1 lugë të madhe xhenxhefill

Një tufë majdanoz 1/3 filxhan ujë Bluani të gjithë përbërësit së bashku dhe pija juaj është gati.

Pijeni para gjumit dhe shpejtë do të vëreni rezultatet.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme