Kur Azem Vllasi këndonte Vidovdanin në mes të Beogradit (FOTO)

 Azem Vllasi, një ish zyrtar i lartë i ish-Jugosllavisë dhe këshilltar aktual i presidentit Hashim Thaçi jo shumë kohë më parë pra me 2012 kishte vizituar Beogradin, dhe nga atje ne restaurantin “Tre sheshirat”në Beograd duket teper i disponuar madje në një moment ai fillon të këndojë edhe këngën e Vidovdanit

(“‘Snijeg pade na behar, na voće, neka ljubi ko god koga hoće, ako neće, nek se ne nameće)

( borë po bie në lule dhe në fruta,le ta dojë kush kë do, nëse jo, le të mos të imponohet ).

Sakte.net ju sjellë edhe fotot nga Restauranti Tre Sheshirat ku Azem Vllasi dëfrehej nën tingujt e violinës.  / Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme