Rama darkë në Sarajevë me Vuçiçin dhe Mustafën (Foto)

Kryeministri Edi Rama ka darkuar së bashku me Kryeministrin e Serbisë Aleksandar Vuçiç mbrëmjen e sotme në Sarajevë.

 

Mësohet se në darkë së bashku me Ramën e Vuçiç kanë qenë edhe Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa dhe Kryeministrat e tjerë të rajonit.

Fotografia është shkrepur pikërisht në një restorant në Sarajevë rreth orës 19:45.

Sikurse mund ta shikoni, Rama dhe Vuçiç ndodhen të ulur në krah të njëri – tjetrit, ndërsa Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa përballë tyre në cepin tjetër të tavolinës. /Gazeta Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme