Komuna nuk u ndihmoi, në Gllogoc qytetarët shtrojnë rrugën me beton (Foto)

Banorët e fshatit Vasilevë të Gllogocit, pasi komuna nuk ua ka asfaltuar rrugën janë mobilizuar dhe me vetinvestim kanë shtruar rrugën e fshatit me beton.

Bëhet e ditur se ata kanë bërë disa kërkesa në komunën e Gllogocit, për asfaltimin e kësaj rruge, por që Komuna e Gllogocit nuk e ka paraparë për asfaltim.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme