Konjufca:Thaci e Veseli kokat e krimit,LDK mekanizmi lehtësues

Konferenca ka filluar ne orën 14

Glauk Konjufca në konferencën e drejtëpërdrejtë të organizuar në selin e lëvizjes VETVENDOSJE ka theksuar se kjo klasë e politikanëve që ka kapur shtetin shpejtë do të gjindët prapa grilave dhe se këto përgjimë që kan dalur vetëm sa e asyëtojnë edhe më shume mosdurimin qytetar .
Skema e organizuar që shtetin e ka kthyer ne plaqke është e perbërë nga dy shtylla kryesore si Hashim Thaci e Kadri Veseli ndërsa mekanizmi lehtësues është partneri i koalicionit LDK.
Kjo klasë dhe këta njerzë nuk kanë kurrfarë legjitimiteti të marrëin vendime për kombin dhe shtetin,pra kjo është edhe nje arsye më shumë se këta duhet ti rrezojë populli dhe qytetarët ndërsa vendimet e tyre duhet të rishqyrtohen.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme