Vetvendosje:Thaçi e Veseli, kokat e krimit në Kosovë”

Lëvizja “Vetëvendosje” ka vendosur një mbishkrimin: “Kokat e krimit” në një baner mbi fotografitë e presidentit Hashim Thaçi dhe kryeparlamentarit Kadri Veseli, shkruan portali “Zeri.info”.

Sipas kësaj partie opozitare, këta dy zyrtarë të lartë shtetëror punësuan qindra militantë dhe familjarë, manipuluan konkurset publike, emëruan gjykatës dhe prokurorë partiak, ushtruan presion ndaj deputetëve, etj. /Zeri/

Lini Një Koment

Shiko t'gjithë komentet

Veq Lexuesit e regjistruar mund të komentojnë