“Krahasimi i Zahir Pajazitit me Hajredin Kuçin, i palogjikshëm”

E enjte, 27 Tetor 2016 – Sakte.net

Avni Ajeti që është bashkëluftëtar i heroit kombëtar Zahir Pajaziti ka thënë se kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka bërë një barazim të palogjikshëm kur krahasoi Zahir Pajazitin me Hajredin Kuçin, transmeton Klan Kosova.

“Kadri Veseli, ne foltoren e kuvendit t’parlamentit bani nje barazim te pa logjikuar mire e krahasoi Zahir Pajazitin me Hajredin Kuqin pa patur informacion t mjaftueshum per Zahir Pajazitin.”

“z. Kryetar i parlamentit, Zahiri nuk arriti ta kryej shkollen e policis dy vjet dhe u perjashtu si i pa pershtatësh per sistem. Ndersa Hajredin Kuqi e kreu shkollimin dhe punoj ne ate sistem”, ka shkruar Ajeti në profilin e tij në Facebook.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme